Трансфер Івано-Франківськ — Чернівці: 1150грн

Трансфер Івано-Франківськ — Чернівці, трансфер Чернівці – Івано-Франківськ  – Протяжність маршруту орієнтовно 140км, час в дорозі 2-2.5 години

Маршрут проходить через такі населенні пункти як місто Коломия, в якому знаходиться музей «Писанка» – один із найвідоміших музеїв України. А все завдяки своєму фасаду, виконаному у формі величезної писанки. 13,5 метрів у висоту та 10 метрів у діаметрі — це найбільша писанка у світі!; місто Снятин де знаходиться костел Успіння Пречистої Діви Марії в Снятині збудовано у 1843 році на місці раніше спаленого храму. Через чотирнадцять років новозбудований храм був освячений архієпископом Львівським, Лукашем Баранецьким.

Цікаві місця в Чернівцях (по Вашому бажанні водій може провести невеличку міні-екскурсію):

1.  Резиденція митрополитів Буковини та Далмації. На сьогодні колишня резиденція використовується як головний корпус Чернівецького національного університету. Будівля стала впізнавана, часто з’являється у кінострічках. Кожен, хто побуває у місті, повинен її відвідати.

2. Кафедральний собор Святого Духа За проектом австрійського архітектора А. Ролля у Чернівцях було побудовано собор Святого Духа у стилі італійського ренесансу. Вже понад 150 років він виступає однією із головних окрас міста. Над зведенням церкви працювали найкращі тогочасні фахівці. Не пошкодуйте і ви часу відвідати у Чернівцях цю красу.

3. Будинок-корабель Неординарний за формою будинок розмістився на перетині вулиць Головної та Шолом-Алейхема. Дотепер місцеві жителі називають його «шифа», що в перекладі з німецької означає «корабель». Будинок-корабель є одним із перших кам’яних будинків, зведених наприкінці 19 століття, і своїм виглядом нагадує справжній морський корабель.

Вартість таксі Івано-Франківськ – Чернівці:

  • 4 місним автомобілем = 1150грн
  • 8 місним мінівеном = 1400грн
  • 10-14 місним бусом = 1700грн
  • 18 місним бусом = 2000грн
  • 21 місним бусом = 2250грн
  • 26 місним бусом = 3100грн
  • 31 місним автобусом = 3400грн
  • 50 місним автобусом = 7000грн
  • 70 місним автобусом = 8400грн

Вартість таксі Чернівці – Івано-Франкіськ така ж як і вартість таксі Івано-Франківськ – Чернівці. В тому разі, якщо пасажири замовляють трансфер Чернівці – Івано-Франківськ в той же день, вартість буде складати 10% від основного тарифу плюс вартість очікування 50 грн/година.