Трансфер Івано-Франківськ— Київ: 5600грн

Трансфер Івано-Франківськ — Київ, трансфер Київ – Івано-Франківськ  – Протяжність маршруту орієнтовно 700км, час в дорозі 8-9 години

Маршрут проходить через такі населенні пункти як місто Львів, місто Рівне, місто Новоград-Волинський та місто Житомир.

Цікаві місця в Києві:

1. Києво-Печерська лавра – це не лише знаменита дзвіниця, яку видно на десятки кілометрів навколо, а й 28 гектарів монастирсько-музейних комплексів, розташованих на схилах Дніпра. Лавра стала місцем як релігійного паломництва, так і однією з туристичних візитівок Києва, і є невід’ємною частиною міського скайлайну.

2. Майдан незалежності – серце Києва, без якого не обходиться жодна значна подія – чи то концерт світової зірки, чи зустріч старих друзів, чи навіть революція. Нове обличчя головна площа країни отримала після реконструкції в 2001 році, коли під землею було облаштовано торговий центр, а на поверхні споруджено монумент Незалежності.

3. Музей Великої Вітчизняної війни – монумент, який можна не любити, але його неможливо не бачити – особливо в тому разі, якщо ви їдете до центру Києва з лівого берегу Дніпра. Статуя Батьківщини-матері є лише частиною Національного музею історії Великої Вітчизняної війни. До музейного комплексу відносять багато складових: площу перед монументом, скульптурні композиції, виставка техніки, та, власне, сам музей.

4. Перебуваючи у Києві, не можливо не побачити сім золотих куполів Успенського собору, який було відновлено з оригіналу у 2000 році. Храм був підірваний радянськими військами, які відступали з Києва восени 1941 року. Оригінальний собор було збудовано в ХІ столітті на кошти Святослава II Ярославича, і з тих пір він є невід’ємною частиною панорами столиці.

Вартість таксі Івано-Франківськ – Київ:

  • 4 місним автомобілем = 5600грн
  • 8 місним мінівеном = 7000грн
  • 10-14 місним бусом = 8400грн
  • 18 місним бусом = 9800грн
  • 21 місним бусом = 11200грн
  • 26 місним бусом = 15400грн
  • 31 місним автобусом = 16800грн
  • 50 місним автобусом = 35000грн
  • 70 місним автобусом = 42000грн.

Вартість таксі Київ – Івано-Франкіськ така ж як і вартість таксі Івано-Франківськ – Київ. В тому разі, якщо пасажири замовляють трансфер Київ – Івано-Франківськ в той же день, вартість буде складати 10% від основного тарифу плюс вартість очікування 50 грн/година.