Трансфер Івано-Франківськ — Львів: 1150грн

Трансфер Івано-Франківськ — Львів, трансфер Львів – Івано-Франківськ – Протяжність маршруту орієнтовно 140км, час в дорозі 2-2.5 години.

Маршрут проходить через такі населенні пункти як місто Бурштин, де побудована діюча теплоелектростанція; місто Рогатин, де народилась Роксолана – дружина Османського султана Сулеймана; смт.Бібрка, біля якого стоїть ренесанський замок кінця 17 століття.

Цікаві місця у Львові (по Вашому бажанні водій може провести невеличку міні-екскурсію)

1. Найвідоміша площа Львова – площа Ринок. Знаходиться у центрі, у старій частині міста. Тому тут є на що подивитися, адже тутешні будиночки ще пам’ятають події минулих століть. Будувати у часи середньовіччя на площі Ринок мали право тільки представники знаті. Перші згадки про центральний міський майдан датуються далеким 13 століттям. Багато віків цей майдан був центром життя міста. Тут влаштовували культурні заходи, процесії, продавали на ринку овочі, фрукти та квіти, які вирощували місцеві жителі.

2. Міська ратуша. Якщо ви у Львові, то оглянути на центральну частину міста із башти ратуші – це обов’язок кожного туриста. Львівська ратуша найвища в Україні, її висота – 65 метрів. Тож з неї добре оглядається місто. До слова, будівля є пам’яткою архітектури і охороняється не тільки Україною, а й ЮНЕСКО.

3. Львівський національний академічний театр опери і балету імені Соломії Крушельницької . Часто саме на фоні Оперного театру туристи роблять першу фотографію у Львові. Львів’яни завдячують такою красивою будівлею архітектору Зигмунду Горголевському. Цей зодчий у 19 столітті звів багато величних споруд у Польщі та Німеччині. Ця будівля має як чудовий інтер’єр, так й величний екстер’єр. Доречі, саме ця будівля зображена на 20 гривневій копюрі.

Вартість таксі Івано-Франківськ – Львів:

  • 4 місним автомобілем = 1150грн
  • 8 місним мінівеном = 1400грн
  • 10-14 місним бусом = 1700грн
  • 18 місним бусом = 2000грн
  • 21 місним бусом = 2250грн
  • 26 місним бусом = 3100грн
  • 31 місним автобусом = 3400грн
  • 50 місним автобусом = 7000грн
  • 70 місним автобусом = 8400грн

Вартість таксі Львів – Івано-Франкіськ така ж як і вартість таксі Івано-Франківськ – Львів. В тому разі, якщо пасажири замовляють трансфер Львів-Івано-Франківськ в той же день, вартість буде складати 10% від основного тарифу плюс вартість очікування 50 грн/година.