Трансфер Івано-Франківськ — Тернопіль: 1150грн.

Трансфер Івано-Франківськ — Тернопіль, трансфер Тернопіль – Івано-Франківськ  – Протяжність маршруту орієнтовно 140км, час в дорозі 2-2.5 години

Маршрут проходить через такі населенні пункти як місто Тисменниця, де розташована знаменита хутрова фабрика ТикаферЛюкс; місто Монастириська, де знаходиться Монастириський замок, побудований в кінці 15 віку. Згодом замок був перебудований на палац, зараз на його території – тютюнова фабрика; місто Бучач, де знаходяться руїни Бучацького замку, який був побудований ще на початку 14 століття;

Цікаві місця в Тернополі (по Вашому бажанні водій може провести невеличку міні-екскурсію)

1. Тернопільське озеро або Тернопільський став (до 1991 — Комсомольське озеро)— велика штучна водойма в Тернополі, створена на місці боліт на річці Серет. Йому приблизно стільки ж років, як і самому Тернополю.

2. Тернопільський замок закладений в 1540 р. великим коронним гетьманом Я. Тарновським на місці староруського поселення Сопільче (Топільче) для оборони польських кордонів від татар. У XVII ст великий коронний канцлер Т. Замойський значно розширив зміцнення, проте в подальші роки вони неодноразово руйнувалися. Зокрема, замок був майже повністю розібраний турками після захвату міста в 1672 р. На початку XIX ст граф Ф. Корітовський побудував на його місці палац, для чого були знесені кріплення, башти і ворота, а будівля огорожена звичайною огорожою.

3. Єлісєйські поля – такий – собі кавер на знамениту туристичну родзинку Парижу Єлисейських полів придумали тернопільські тинейджери. Чи знає молодь міста про те, що в оригіналі Єлисейські поля – це головний проспект столиці Франції, який простягається аж на 2 км., де ростуть масивні сади і знаходиться паризька резиденція глави Французької республіки? Певно що знають, раз насмілились так назвати два пагорби і невеличку алею парку Шевченка. Тернопільські «Єліся» розташовані поруч сходів – фонтана, за спиною готелю «Тернопіль». Два пагорби, чи то пак «поверхи», як їх називають місцеві тусовщики і нижня алея, що біля набережної парку – це і є заповітний клаптик Парижу.

Вартість таксі Івано-Франківськ – Тернопіль:

  • 4 місним автомобілем = 1150грн
  • 8 місним мінівеном = 1400грн
  • 10-14 місним бусом = 1700грн
  • 18 місним бусом = 2000грн
  • 21 місним бусом = 2250грн
  • 26 місним бусом = 3100грн
  • 31 місним автобусом = 3400грн
  • 50 місним автобусом = 7000грн
  • 70 місним автобусом = 8400грн.

Вартість таксі Тернопіль – Івано-Франкіськ така ж як і вартість таксі Івано-Франківськ – Тернопіль. В тому разі, якщо пасажири замовляють трансфер Тернопіль – Івано-Франківськ в той же день, вартість буде складати 10% від основного тарифу плюс вартість очікування 50 грн/година.