Трансфер Львів — Яремче: 1650грн

Трансфер Яремче — Львів, трансфер Львів – Яремче – Протяжність маршруту орієнтовно 210км, час в дорозі 3-3.5 години.

Маршрут проходить через такі населенні пункти як місто Надвірна, де побудована діючий нафтопереробний завод  місто Бурштин, де побудована діюча теплоелектростанція; місто Рогатин, де народилась Роксолана – дружина Османського султана Сулеймана; смт.Бібрка, біля якого стоїть ренесанський замок кінця 17 століття.

Цікаві місця у Львові (по Вашому бажанні водій може провести невеличку міні-екскурсію)

1. Найвідоміша площа Львова – площа Ринок. Знаходиться у центрі, у старій частині міста. Тому тут є на що подивитися, адже тутешні будиночки ще пам’ятають події минулих століть. Будувати у часи середньовіччя на площі Ринок мали право тільки представники знаті. Перші згадки про центральний міський майдан датуються далеким 13 століттям. Багато віків цей майдан був центром життя міста. Тут влаштовували культурні заходи, процесії, продавали на ринку овочі, фрукти та квіти, які вирощували місцеві жителі.

2. Міська ратуша. Якщо ви у Львові, то оглянути на центральну частину міста із башти ратуші – це обов’язок кожного туриста. Львівська ратуша найвища в Україні, її висота – 65 метрів. Тож з неї добре оглядається місто. До слова, будівля є пам’яткою архітектури і охороняється не тільки Україною, а й ЮНЕСКО.

3. Львівський національний академічний театр опери і балету імені Соломії Крушельницької . Часто саме на фоні Оперного театру туристи роблять першу фотографію у Львові. Львів’яни завдячують такою красивою будівлею архітектору Зигмунду Горголевському. Цей зодчий у 19 столітті звів багато величних споруд у Польщі та Німеччині. Ця будівля має як чудовий інтер’єр, так й величний екстер’єр. Доречі, саме ця будівля зображена на 20 гривневій копюрі.

Вартість таксі Яремче – Львів:

  • 4 місним автомобілем = 1700грн
  • 8 місним мінівеном = 2100грн
  • 10-14 місним бусом = 2500грн
  • 18 місним бусом = 2950грн
  • 21 місним бусом = 3350грн
  • 26 місним бусом = 4600грн
  • 31 місним автобусом = 5000грн
  • 50 місним автобусом = 10500грн
  • 70 місним автобусом = 18900грн

Вартість таксі Львів – Яремче така ж як і вартість таксі Яремче – Львів. В тому разі, якщо пасажири замовляють трансфер Львів – Яремче в той же день, вартість буде складати 10% від основного тарифу плюс вартість очікування 50 грн/година.