К сожалению, мы не в офисе. Давайте мы перезвоним вам в рабочее время.

Хотите, мы перезвоним Вам за секунд?

0 сек

Мы обязательно Вам перезвоним!

Вантажне таксі

Вантажні перевезення

Міжміське таксі InterCity надає послуги перевезення вантажів загальною вагою до 2 тон.

Важливість і переваги послуг з перевезення вантажів.

 

Вантажоперевезення є важливою частиною будь-якої економіки, оскільки вони транспортують товари та матеріали з одного місця в інше. Якщо вам потрібно перевезти вантаж, замовлення вантажівки – це найпростіший спосіб забезпечити безпечну доставку.

Вантажне таксі у Івано-Франківську – найбільш перевірений та надійний спосіб доставки вантажу по місту, а також по всій Україні. Звертаючись до професіоналів міжміського таксі InterCity, вам гарантовано якість сервісу та безпека вашого вантажу. Наша компанія має широкий вибір різних транспортних засобів, що дозволяє підібрати найоптимальніший варіант для перевезення вантажу різних розмірів і ваги. Клієнти можуть обрати потрібний тип транспорту – від мікроавтомобіля до великого фургона, залежно від обсягу та ваги перевезення. Додаткові послуги, такі як вантажники надаються по домовленості. Відповідальність за безпеку перевезення вантажу повністю лежить на вантажному таксі, тому ви можете бути впевнені в нашій якості та безпеці послуг. Вантажні перевезення по Україні силами нашого таксі – це найбільш зручний та економічний варіант для перевезення вантажів. 

Завдяки широкому вибору транспорту та додатковим послугам, клієнти отримують якісний сервіс та гарантію безпеки для свого вантажу. 

Якщо вам потрібно доставити важкий або габаритний вантаж, не сумнівайтесь, звертайтесь до професіоналів вантажного  таксі InterCity у Івано-Франківську.

Для замовлення телефонуйте або заповніть форму:

Спасибо! Мы обязательно Вам перезвоним!

Произошла ошибка. Попробуйте еще раз!

+38(050)-672-35-28         +38(096)-331-27-31