На жаль, ми не в офісі. Давайте ми передзвонимо вам в робочий час.

Хочете, ми передзвонимо Вам за секунд?

0 сек

Ми обов'язково Вам передзвонимо!

Таксі Івано-Франківськ Чернівці

Телефони для замовлення таксі Івано-Франківськ Чернівці: +38(050)-672-35-28         +38(096)-331-27-31

Таксі Івано-Франківськ Чернівці  Ціни

Вартість таксі Івано-Франківськ Чернівці:

 • 4 місним автомобілем = 2800грн
 • 5-6 місним мінівеном = 3100грн
 • 7-8 місним мінівеном = 3500грн
 • 10-15 місним бусом = 4900грн
 • 18 місним бусом = 6100грн
 • 21 місним бусом = 6100грн
 • 26-31 місним автобусом = – грн
 • 55 місним автобусом = 14000грн

Дякуємо! Ми обов'язково Вам передзвонимо!

Сталася помилка. Спробуйте ще раз!

Компанія перевізник InterCity здійснює нерегулярні перевезення пасажирів, приватні перевезення, надає послуги міжміського таксі і пропонує на вибір будь-яке авто за кількістю місць і вподобанями. Пропонуємо замовити таксі Чернівці – Івано Франківськ, або у зворотньому напрямку для себе або для групи людей, друзів. У нас широкий вибір автівок і напрямків. Зустрінемо вас в обумовленому місці і діставемо до місця призначення с комфортом і вчасно.

Щоб замовити таксі Івано Франківськ – Чернівці, достатньо відправити форму, або зателефонувати нам.

Послуга: Таксі Івано-Франківськ Чернівці, або таксі Чернівці Івано-Франківськ.
Протяжність маршруту:
Івано-Франківськ Чернівці орієнтовно 140км.
Час в дорозі:
2-2.5 години

 

Дякуємо! Ми обов'язково Вам передзвонимо!

Сталася помилка. Спробуйте ще раз!

Вартість таксі Чернівці Івано-Франкіськ така ж як і вартість таксі Івано-Франківськ Чернівці. В тому разі, якщо пасажири замовляють трансфер Чернівці – Івано-Франківськ в той же день, вартість буде складати 10% від основного тарифу плюс вартість очікування 50 грн/година.

За Вашим бажанням наш водій може провести невеличку міні-екскурсію

Маршрут проходить через такі населенні пункти як місто Коломия, в якому знаходиться музей «Писанка» – один із найвідоміших музеїв України. А все завдяки своєму фасаду, виконаному у формі величезної писанки. 13,5 метрів у висоту та 10 метрів у діаметрі — це найбільша писанка у світі!; місто Снятин де знаходиться костел Успіння Пречистої Діви Марії в Снятині збудовано у 1843 році на місці раніше спаленого храму. Через чотирнадцять років новозбудований храм був освячений архієпископом Львівським, Лукашем Баранецьким.

 

Цікаві місця в Чернівцях:

 1.  Резиденція митрополитів Буковини та Далмації. На сьогодні колишня резиденція використовується як головний корпус Чернівецького національного університету. Будівля стала впізнавана, часто з’являється у кінострічках. Кожен, хто побуває у місті, повинен її відвідати.
 2. Кафедральний собор Святого Духа За проектом австрійського архітектора А. Ролля у Чернівцях було побудовано собор Святого Духа у стилі італійського ренесансу. Вже понад 150 років він виступає однією із головних окрас міста. Над зведенням церкви працювали найкращі тогочасні фахівці. Не пошкодуйте і ви часу відвідати у Чернівцях цю красу.
 3. Будинок-корабель Неординарний за формою будинок розмістився на перетині вулиць Головної та Шолом-Алейхема. Дотепер місцеві жителі називають його «шифа», що в перекладі з німецької означає «корабель». Будинок-корабель є одним із перших кам’яних будинків, зведених наприкінці 19 століття, і своїм виглядом нагадує справжній морський корабель.

Замовляйте автобус Івано-Франківськ Чернівці в якості таксі, заповнивши форму нижче!

Дякуємо! Ми обов'язково Вам передзвонимо!

Сталася помилка. Спробуйте ще раз!