На жаль, ми не в офісі. Давайте ми передзвонимо вам в робочий час.

Хочете, ми передзвонимо Вам за секунд?

0 сек

Ми обов'язково Вам передзвонимо!

Пасажирські перевезення Івано-Франківськ Тернопіль

Телефони для замовлення: +38(050)-672-35-28         +38(096)-331-27-31

Ціни на таксі Івано-Франківськ Тернопіль

Вартість індивідульної поїздки Івано-Франківськ Тернопіль:

  • 4 місним автомобілем = 2800грн
  • 5-6 місним мінівеном = 3100грн
  • 7-8 місним мінівеном = 3200грн
  • 10-15 місним бусом = 4900-6300грн
  • 18 місним бусом = 6300-7000грн
  • 21 місним бусом = 6300грн
  • 24 місним автобусом =  7000грн
  • 48-70 місним автобусом = 14000-17000грн

Дякуємо! Ми обов'язково Вам передзвонимо!

Сталася помилка. Спробуйте ще раз!

Замовлення Пасажирських Перевезень

Для вашого комфорту пропонуємо свої послуги з перевезення пасажирів на замовлення. У нас можна замовити будь-яку приватну поїздку у напрямку Івано-Франківськ Тернопіль.

Послуга: таксі Івано-Франківськ Тернопіль, або таксі Тернопіль  Івано-Франківськ – це зручність, швидкість і комфорт!
Протяжність маршруту Івано-Франківськ Тернопіль орієнтовно 140км.
Час в дорозі: 2-2.5 години.

Маршрут проходить через такі населенні пункти як місто Тисменниця, де розташована знаменита хутрова фабрика ТикаферЛюкс; місто Монастириська, де знаходиться Монастириський замок, побудований наприкінці 15 віку. Згодом замок був перебудований на палац. Зараз на його території – тютюнова фабрика; місто Бучач, де знаходяться руїни Бучацького замку, який був побудований ще на початку 14 століття;

Обирайте комфортну поїздку з екном таксі InterCity!

 

Дякуємо! Ми обов'язково Вам передзвонимо!

Сталася помилка. Спробуйте ще раз!

Вартість таксі Тернопіль Івано-Франкіськ така ж як і вартість таксі з Івано-Франківська до Тернопілю. У випадку, якщо пасажири замовляють таксі Тернопіль Івано-Франківськ в той же день, вартість буде складати 10% від основного тарифу плюс вартість очікування 50 грн/година.

Цікаві місця в Тернополі (за Вашим бажанням наш водій може провести невеличку міні-екскурсію)

Тернополь озеро

Тернополь замок

Пам’ятні місця Тернополя

Тернопільське озеро або Тернопільський став (до 1991 – Комсомольське озеро) – великий штучна водойма в Тернополі, створений на місці боліт на річці Серет. Йому приблизно стільки ж років, як і самому Тернополю.

Тернопольскій замок. Фундамент замку було закладено в 1540 р .. великим коронним гетьманом Я. Тарновським на місці давньоруського поселення Сопільче (Топільче) для оборони польських кордонів від татар. У XVII столітті великий коронний канцлер Т. Замойський значно розширив укріплення, проте в подальші роки вони неодноразово руйнувалися. Зокрема, замок був повністю розібраний турками після захоплення міста в 1672. На початку XIX в граф Ф. Коритовський побудував на його місці палац, для чого були знесені кріплення, вежі і ворота, а будівля була обгороджено звичайної оградой.

Елісейські поля – такий собі кавер на знамениту туристичну родзинку Парижа вигадали тернопільські тінейджери. Знає молодь міста про те, що в оригіналі Єлисейські поля – це головний проспект столиці Франції, який простягається аж на 2 км. і в якому ростуть масивні сади і знаходиться паризька резиденція глави Французької республіки. У Тернополі Єлисейськими полями названі два пагорба і невелика алея парку Шевченка. Тернопільські «Єлисеї» розташовані поруч зі сходами фонтанів, за спиною готелю «Тернопіль». Два пагорби, або ж «поверхи», як їх називають місцеві “тусовщики” і нижня алея, біля набережної парку – це і є заповітний клаптик Парижа.

Тернополь парк Шевченко Елисейские поля Тернополя