На жаль, ми не в офісі. Давайте ми передзвонимо вам в робочий час.

Хочете, ми передзвонимо Вам за секунд?

0 сек

Ми обов'язково Вам передзвонимо!

Оренда авто з водієм Івано Франківськ

авто з водієм

Оренда авто з водієм – одна із багатьох послуг «InterCity» – компанії, що пропонує всі види транспортних послуг для приватних і корпоративних заходів, для туристичних поїздок. Якщо Вас зацікавила оренда авто з водієм, зверніться до нас! До наших переваг відноситься якісне обслуговування, вигідні ціни і професіоналізм.

Оренда автобусу з водієм

Замовлення автобуса з водієм в Івано-Франківську – затребувана послуга, якій Ви можете скористатися в будь-який час. На вибір представлені різні транспортні засоби, тому Ви легко знайдете відповідний варіант. Наприклад, це може бути оренда Мерседес Спринтер з водієм. Це мікроавтобус, в якому зручно розташовуються 10-15 чоловік. Мерседес Спринтер відрізняється комфортабельністю і безпекою.
Якщо Ви хочете замовити автобус з водієм в Івано-Франківську, розрахований на 50-75 місць, можливий і такий варіант. Ми стежимо за тим, щоб всі автомобілі перебували в ідеальному технічному стані. Клієнти це цінують і при необхідності звертаються до нас повторно!

Оренда авто з водієм: переваги для клієнтів

Оренда машини з водієм в «InterCity» – чудове рішення, під яким маються на увазі важливі переваги:
• комфорт – за кермом мікроавтобуса перебуває професіонал, що володіє великим досвідом водіння. Тому під час поїздки можна розслабитися і насолодитися подорожжю;
• першокласний сервіс – для оформлення угоди потрібно мінімум документів;
• пунктуальність – ми ніколи не підводимо клієнтів. Автомобіль вчасно прибуває до місця призначення: в аеропорт, на залізничний вокзал, до офісу компанії;
• низькі ціни – вартість послуг Вас приємно здивує. Для постійних клієнтів діють знижки, завдяки яким економляться кошти;
• зручність – система клімат-контролю, м’які сидіння, чистота.
Наші послуги корисні в різних випадках. Якщо потрібно організувати екскурсію по місту або відвезти групу людей в аеропорт, ми завжди приходимо на допомогу. Також оренда мікроавтобуса з водієм актуальна, коли намічається урочиста подія: весілля, ювілей, корпоратив.

Замовлення автобуса за пару хвилин

Зателефонуйте нам і розкажіть, для чого Вам потрібен автомобіль! Ми вислухаємо Ваші побажання і підберемо оптимальний варіант. У нас доступні ціни на послуги і великий вибір транспортних засобів. Ми дбаємо про те, щоб пасажири себе прекрасно почували під час подорожі!

Для замовлення телефонуйте або заповніть форму:

Дякуємо! Ми обов'язково Вам передзвонимо!

Сталася помилка. Спробуйте ще раз!