На жаль, ми не в офісі. Давайте ми передзвонимо вам в робочий час.

Хочете, ми передзвонимо Вам за секунд?

0 сек

Ми обов'язково Вам передзвонимо!

Автобус для екскурсії

Автобус для экскурсий

Вам потрібен автобус для екскурсій? «InterCity» – транспортна компанія, що надає якісні послуги. У нас великий автопарк, низькі ціни й досвідчені водії. Ви можете орендувати мінівен на 8 місць або бус на 18-21 місце. Все залежить від того, скільки людей відправляється у подорож!

Оренда туристичного автобуса – затребувана послуга

Ми працюємо на ринку пасажирських перевезень багато років, тому маємо досвід і професійні навички. У нас можна замовити туристичний автобус і вирушити з Івано-Франківська в інше місто. Ми знаємо, що для клієнтів понад усе комфорт і безпека. В салонах автобусів підтримується оптимальний мікроклімат, тому туристи отримують задоволення від поїздки. Для забезпечення безпеки регулярно проводиться технічний огляд транспортних засобів.

Оренда автобуса для екскурсії необхідна, коли планується колективне відвідування визначних місць. Наші клієнти отримують позитивні враження від поїздки і насолоджуються комфортом. Ми доставляємо туристів до місця призначення в обумовлені терміни. Вартість послуги розраховується в індивідуальному порядку. При цьому враховується відстань до об’єкта і час оренди транспортного засобу.

Вигідні умови від компанії «InterCity»!

Співпраця з нами – відмінне рішення, під яким маються на увазі значимі переваги:

  • професіоналізм – у нас працюють водії з багаторічним стажем. Вони дотримуються правил дорожнього руху і відрізняються пунктуальністю;
  • грамотні консультації – менеджери дають відповіді на питання і допомагають вибрати оптимальний варіант. Якщо в подорож вирушає компанія друзів, підходить мінівен на 5-6 місць. Коли на екскурсію відправляються школярі, надається перевага іншому варіанту;
  • зручність – наші транспортні засоби ідеально підходять для подорожей. Вони обладнані системами активної і пасивної безпеки. В салоні чисто, затишно, просторо.

Замовлення автобуса для екскурсії за низькою ціною.

Якщо Ви хочете заощадити гроші, зателефонуйте нам! Оренда екскурсійного автобуса – доступна послуга, яку ми надаємо на високому рівні. Перегляньте варіанти маршрутів на нашому сайті і знайдіть те, що Вам підходить. Для оформлення замовлення потрібно вказати свої контактні дані, вибрати дату і автомобіль, розрахований на певну кількість місць. Наші менеджери з Вами оперативно зв’яжуться і з’ясують ключові моменти!

Дякуємо! Ми обов'язково Вам передзвонимо!

Сталася помилка. Спробуйте ще раз!