На жаль, ми не в офісі. Давайте ми передзвонимо вам в робочий час.

Хочете, ми передзвонимо Вам за секунд?

0 сек

Ми обов'язково Вам передзвонимо!

Автобус на весілля

Автобус на весілля

Весільний кортеж – низка автомобілів, прикрашених повітряними кулями і м’якими іграшками. Це важливий атрибут свята, без якого не обійтися. Якщо у Вас намічається урочистий захід, замовте Мерседес Спринтер на весілля у нас! Це автомобіль, що відрізняється місткістю і підвищеним рівнем комфорту. Вартість наших послуг доступна для клієнтів. Тому можна орендувати мікроавтобус на весілля недорого і вирішити проблему розвезення гостей!

Прокат автобуса на весілля: в чому суть послуги?

Замовлення автобуса для весілля – оптимальний варіант, завдяки якому молодята звільняються від додаткових турбот. Їм не потрібно думати, як гості будуть доставлені в ЗАГС, в ресторан і як вони повернуться додому. Ці турботи компанія «InterCity» бере на себе. У нас працюють досвідчені водії, які добре знають місто і забезпечують безпечне пересування по вулицях. Вони відповідально ставляться до своєї роботи і надають послуги на високому рівні.

Переваги оренди автобуса на весілля в Івано-Франківську

До плюсів послуги відноситься:

  • своєчасна подача транспорту – ми ніколи не підводимо клієнтів. Автобус прибуває на місце за 10 хвилин до призначеного часу;
  • всі вимоги Європейського Союзу параметрам безпеки – в автопарку представлені мікроавтобуси, що знаходяться в ідеальному технічному стані;
  • підвищений комфорт – в Мерседес Спринтер все передбачено: система кондиціонування повітря, затишна обстановка, просторий салон, приємна музика;
  • зручність – ми доставляємо гостей в усі регіони, вказані клієнтом;
  • презентабельність – мікроавтобуси, прикрашені декоративними елементами, ефектно підкреслюють урочистість заходу.

Як зняти автобус на весілля?

Якщо Вам потрібен автобус на весілля, довіртеся нам! Для зручності клієнтів ми все передбачили. Щоб оформити заявку, потрібно зателефонувати нам і розповісти про свої побажання. Ми їх приймемо до уваги і докладемо максимум зусиль, щоб Ви залишилися всім задоволені!

«InterCity» – Ваш надійний перевізник

Звернувшись до нас, Ви не помилитеся! До наших основних принципів належить:

  • прийнятна вартість послуг;
  • відповідальність і пунктуальність;
  • професіоналізм;
  • великий досвід;
  • бездоганне обслуговування.

Зняти мікроавтобус на весілля краще у нас! Ми підбираємо оптимальні маршрути, гарантуємо справність транспортного засобу та успішно вирішуємо завдання будь-якої складності.

Зателефонуйте нам і скажіть, на коли потрібен автобус. Ми доставимо гостей до місця проведення свята та відвеземо їх назад!

Замовляйте автобус на весілля у компанії InterCity!

 

Дякуємо! Ми обов'язково Вам передзвонимо!

Сталася помилка. Спробуйте ще раз!