На жаль, ми не в офісі. Давайте ми передзвонимо вам в робочий час.

Хочете, ми передзвонимо Вам за секунд?

0 сек

Ми обов'язково Вам передзвонимо!

Автобус для перевезення дітей

Автобус для детских экскурсий

Без транспортного засобу неможливо організувати екскурсійну поїздку в інше місто. Тому батьки, педагоги до нас часто звертаються і замовляють автобус для дітей. Ми розуміємо, що безпека школярів перебуває на першому місці. Тому в компанії «InterCity» працюють досвідчені водії, відповідально відносяться до своєї роботи!

Коли потрібен автобус для перевезення дітей?

Запорукою вдалої подорожі та гарного настрою є надійний транспорт і продумана екскурсійна програма. Виконання першого пункту ми повністю беремо на себе. До нас звертаються клієнти для вирішення різних завдань:
• туристична екскурсія;
• випускний вечір;
• поїздка на олімпіаду, на спортивне змагання.

Найняти автобус для дітей за низькою ціною!

Вартість наших послуг цілком доступна для батьків. Ми тісно співпрацюємо зі школами та вищими навчальними закладами. Наші клієнти замовляють автобуси для дітей з будь-якого приводу. Це може бути поїздка в зоопарк або в музей, виїзд на природу або організація заходу за межами міста. У нашому автопарку представлені мікроавтобуси різних марок. Тому в кожному випадку підбирається транспортний засіб, розраховане на певну кількість місць.

Плюси оренди автобуса для школярів

Співпраця з компанією «InterCity» – вірне рішення, під яким маються на увазі такі переваги:
• надійність – транспортні засоби перебувають в хорошому технічному стані. Це гарантія безпеки на дорозі;
• комфортабельність – є все необхідне: кондиціонер, аудіосистема, м’які сидіння. Учні відпочивають і насолоджуються подорожжю;
• індивідуальний підхід – ми керуємося вимогами і перевагами замовників. Перевезення школярів здійснюється по місту і за межами Івано-Франківська;
• зручність для клієнтів – замовлення можна оформити по телефону або на сайті. Ми оперативно обробляємо заявки і організовуємо перевезення дітей;
• досвідчені водії – у нас працюють серйозні люди, на яких можна покластися. Вони не перевищують швидкість і уважно стежать за ситуацією на дорозі. Батьки це цінують і ні про що не переживають.

Якщо Вам потрібен автобус для школярів, зверніться до нас! Наші транспортні засоби відповідають усім вимогам.

У нас є ліцензія на здійснення діяльності. Це доказ того, що компанія «InterCity» надає якісні послуги і піклується про безпеку пасажирів!

Обрати автобус за кількістю місць можна серед нашого автопарку.

Дякуємо! Ми обов'язково Вам передзвонимо!

Сталася помилка. Спробуйте ще раз!