На жаль, ми не в офісі. Давайте ми передзвонимо вам в робочий час.

Хочете, ми передзвонимо Вам за секунд?

0 сек

Ми обов'язково Вам передзвонимо!

Замовити корпоративне таксі

Корпоративне таксі

Якщо підприємство розміщено на околиці міста або в іншому населеному пункті, працівникам важко добиратися до місця призначення. Як бути в такому випадку? Розвозка персоналу – найкраще рішення, яким віддають перевагу багато роботодавців. Вони звертаються в «InterCity» і вибирають транспортний засіб, розраховане на певну кількість людей. У нашому автопарку представлені легкові автомобілі, автобуси, мінівени, що ідеально підходять для перевезення співробітників до місця роботи.

Послуги з перевезення людей

Корпоративне таксі – сучасна служба, яка користується популярністю в нашій країні. Ми беремо на себе всі турботи по транспортному обслуговуванню компаній і надає транспортні засоби, що знаходяться у відмінному технічному стані. Приватні перевезення людей в Івано-Франківську та регіоні необхідні в різних випадках:

  • зустріч важливих гостей в аеропорту чи на залізничному вокзалі;
  • перевезення людей на виробничі об’єкти, розміщені за містом;
  • разові поїздки на урочисті заходи та на ділові зустрічі з партнерами по бізнесу;
  • організація екскурсії;
  • спільний виїзд на природу.

Замовляючи корпоративний автомобіль у нас, керівники компаній позбавляються від багатьох проблем. Це покупка і періодичний ремонт транспортних засобів, а також підтримання їх в хорошому технічному стані. Ми приходимо на допомогу завжди, коли потрібно. Наші водії оперативно прибувають на місце і здійснюють перевезення працівників на роботу і назад.

Що ми пропонуємо клієнтам?

Варіантів багато. Для переміщення по місту і зустрічі ділових партнерів підходить корпоративне авто. Наприклад, Renault Kangoo, Hyundai Accent. Для виїзду на природу або для торжества підходить бус, розрахований на 18-21 місце. Якщо мається на увазі доставка співробітників до місця роботи, використовується корпоративний автобус. Якщо Вам необхідно організувати поїздку на відпочинок, корпоративний тренінг або ж просто виїзний корпоратив замовляйте автобус для персоналу. Це зручне рішення, яким користуються керівники організацій.

Доставка персоналу: низькі ціни і бездоганний сервіс

«InterCity» – надійний помічник, якому довіряють завдання будь-якої складності! У нас працюють досвідчені водії. Вони щодня проходять медичну перевірку і лише після цього допускаються до роботи. Водії в зазначений час доставляють людей до місця призначення!

Для постійних клієнтів ми надаємо знижки. З нами замовники позбавляються від проблем, пов’язаних з утриманням транспортних засобів!

Дякуємо! Ми обов'язково Вам передзвонимо!

Сталася помилка. Спробуйте ще раз!