На жаль, ми не в офісі. Давайте ми передзвонимо вам в робочий час.

Хочете, ми передзвонимо Вам за секунд?

0 сек

Ми обов'язково Вам передзвонимо!

Кур’єрська доставка

Попутная курьерская доставка

Кур’єрська доставка – важлива послуга, що надається компанією «InterCity». Під нею мається на увазі перевезення вантажів по Україні. Ми завжди приходимо на допомогу своїм клієнтам і не підводимо їх. Наші співробітники чудово виконують свої завдання. Вони перевозять вантажі за вказаними адресами оперативно і без затримок. Замовники це цінують і звертаються саме до нас. Вони знають, що все буде виконано на високому рівні!

Нова кур’єрська доставка з «InterCity»

Звернувшись до нас, Ви залишитеся задоволені результатами співпраці! У нас працюють відповідальні і пунктуальні люди, що володіють досвідом і знаннями в своїй сфері діяльності. Ми співпрацюємо з декількома міжнародними компаніями і нам відомо, як швидко і без проблем можна перевезти кореспонденцію, посилки невеликих розмірів, цінні вантажі.

«InterCity» – компанія в Івано-Франківську, що володіє бездоганною репутацією. Для надання якісних послуг у нас є величезний автопарк і кваліфіковані співробітники. Ми оперативно обробляємо заявки на доставку поштових відправлень в різні куточки країни. До наших головних переваг відноситься:

 1. Розумна цінова політика – вартість послуг доступна для індивідуальних підприємців, приватних осіб, організацій.
 2. Відсутність географічних обмежень – ми перевозимо товари в різні міста: Одеса, Тернопіль, Київ, Чернівці, Львів.
 3. Відповідальне ставлення до справи – Ви можете бути впевнені, що посилка, кореспонденція, важливі документи знаходяться в надійних руках.
 4. Цінні вантажі доставляються за вказаними адресами цілими і непошкодженими.
 5. Дотримання термінів – замовники не сумніваються, що товари будуть отримані в зазначений час.
 6. Вигідні умови – гнучкі тарифи та індивідуальний підхід.

У чому полягає наша допомога?

Кур’єрська експрес-доставка недорого – затребуваний напрямок, що цікавить індивідуальних підприємців і приватних осіб. Ми здійснюємо перевезення різноманітних вантажів:

 • кореспонденція;
 • цінні товари;
 • листи;
 • важливі документи;
 • малогабаритні посилки.

Замовити кур’єрську доставку за низькою ціною

Наша компанія надає послуги протягом декількох років. Тому нам можна довіряти завдання будь-якої складності. Звернувшись до нас, Ви зрозумієте, що ціна перевезення товарів в інше місто прийнятна, а якість обслуговування знаходиться на належному рівні. Ми оформляємо заявки без зайвої бюрократії та паперової тяганини. Все зроблено для зручності клієнтів!

Для замовлення – телефонуйте нам або заповніть форму:

Дякуємо! Ми обов'язково Вам передзвонимо!

Сталася помилка. Спробуйте ще раз!