На жаль, ми не в офісі. Давайте ми передзвонимо вам в робочий час.

Хочете, ми передзвонимо Вам за секунд?

0 сек

Ми обов'язково Вам передзвонимо!

Перевезення спортсменів

Перевозка спорстменов

В наші дні змагання дуже популярні. Спортивні, музичні, навчальні – щодня тисячі дітей в Україні беруть участі в різних змаганнях і чемпіонатах, а також конкурсах і шкільних олімпіадах. Змагання – необхідна подія на яких змагаються спортсмени отримують розряди і завойовують престижні нагороди.

Перевезення дітей спортсменів

Тренери, які піклуються про поїздки на змагання, планують самостійно, в яких саме конкурсах братимуть участь вихованці. А батьки часто погоджуються на такі поїздки дітей разом з тренерами, адже якщо дитина талановита і проводить щодня багато годин з викладачем, керівником або тренером, то в професійному спорті він стає йому як рідний.

Організація пасажирських перевезень спортсменів на різні події

Організувати поїздку на змагання це завжди клопіт. Іноді буває вигідно найняти автобус для перевезення спортсменів. Компанія InterCity в Івано-Франківську надає такі послуги. Безліч спортивних і шкільних заходів вже скористалися нашими послугами і залишилися задоволені. Ми пропонуємо тільки справні, комфортні автомобільні засоби, будь то автобуси, мікроавтобуси, мінівени і просто легкові автомобілі.

Перевезення спортсменів на змагання

Шукаєте перевізника для організації перевезень спортсменів? Компанія InterCity надає послуги з перевезення спортсменів:

  • на змагання;
  • збори;
  • дружні зустрічі;
  • чемпіонати.

Футбольні, хокейні, волейбольні команди вже скористалися нашими послугами і залишилися задоволені.

Якщо Вам необхідна перевезення в будь-яку точку України і не тільки, то ви звернулися за адресою. У нас ви можете вибрати комфортабельні автобуси на різну кількість місць.

Перевезення спортсменів на змагання як і організація екскурсій це завжди відповідальність, яку поділяють керівники групи і водій. Планування маршруту поїздки, зупинки, заїзди в пам’ятні місця – все планується разом і ми раді допомогти в будь-яких ситуаціях.

Замовити автобус для перевезення спортсменів просто! Лише заповніть форму або зателефонуйте нам. Ми завжди запропонуємо кілька варіантів і ви зможете заощадити кошти, тому що компанія InterCity – це міжміське економ таксі в Івано-Франківську, де ви отримуєте гідний сервіс за найнижчою ціною. Ми цінуємо наших партнерів і пропонуємо краще!
Якщо Вам необхідно перевезти дітей спортсменів – просто вибирайте автобус і замовляйте по телефону або через форму нижче:

Дякуємо! Ми обов'язково Вам передзвонимо!

Сталася помилка. Спробуйте ще раз!