На жаль, ми не в офісі. Давайте ми передзвонимо вам в робочий час.

Хочете, ми передзвонимо Вам за секунд?

0 сек

Ми обов'язково Вам передзвонимо!

Перевезення тварин

Перевезення тварин

Ви хочете поїхати з домашнім улюбленцем на виставку або в ветеринарну клініку? Тоді Вас точно зацікавить таке рішення, як перевезення тварин. З нами Ви можете бути спокійні за свого вихованця. Ми надаємо якісні послуги і забезпечуємо індивідуальний підхід до клієнтів! Перевезення собак і котів здійснюється швидко і комфортно. Для цього у нас є всі можливості: досвідчені водії та транспортні засоби.

Довірте нам доставку тварин!

«InterCity» – компанія в Івано-Франківську, успішно вирішує будь-які завдання. До нас звертаються власники тварин, яким потрібна допомога професіоналів. Ми вислуховуємо побажання клієнтів і реалізовуємо їх в повній мірі. Перевезення котів і собак здійснюється з дотриманням заходів безпеки. Наші зусилля призводять до гарних результатів. Після завершення поїздки Ваш улюбленець радісно виляє хвостом і прекрасно себе почуває!

Коли потрібна наша допомога?

Багато власників домашніх вихованців стикаються зі складнощами їх транспортування. Ми це розуміємо і пропонуємо скористатися нашими послугами. Під ними маються на увазі вагомі переваги: ​​створення найкращих умов для чотириногого друга, вибір оптимального маршруту, замовлення зоотаксі в будь-який час. Для транспортування собак, котів надаються сучасні автомобілі, оснащені системою кондиціонування повітря. Тому чотириногі пасажири не відчувають незручностей.

Доставка кошенят і цуценят, дорослих особин – актуальна послуга, якій власники домашніх вихованців користуються в різних випадках:

  • Переїзд в інше місто;
  • участь у виставці;
  • поїздка до ветеринарної клініки;
  • поїздка на залізничний вокзал або в аеропорт;
  • подорож за місто: відпустка, відпочинок на природі.

У всіх ситуаціях ми приходимо на допомогу. Автомобіль приїжджає до місця призначення в стислі терміни. Транспортування домашніх улюбленців здійснюється по будь-якою адресою. Наші водії чудово знають місто і орієнтуються на місцевості. Тому складності не виникають.

Перевезення тварин за низькою ціною

Звертайтеся в компанію «InterCity» і вирішите питання, пов’язані з перевезенням тварин! Ми передбачаємо всі моменти. Наприклад, для створення сприятливих умов в автомобілях функціонує система клімат-контролю. Водії усвідомлюють ступінь своєї відповідальності, тому вони не перевищують швидкість і дотримуються правил безпеки. Це ключові аспекти, які цінують наші замовники!

Для замовлення телефонуйте або заповніть форму:

Дякуємо! Ми обов'язково Вам передзвонимо!

Сталася помилка. Спробуйте ще раз!