На жаль, ми не в офісі. Давайте ми передзвонимо вам в робочий час.

Хочете, ми передзвонимо Вам за секунд?

0 сек

Ми обов'язково Вам передзвонимо!

Оренда таксі на день

Аренда авто на день

Оренда мікроавтобуса на добу – послуга, завдяки який Ви позбудетеся від багатьох клопоту. Вам не потрібно думати, як доставити гостей до місця призначення або як забрати родичів з аеропорту. Це можна довірити нам! У компанії «InterCity» працюють професіонали своєї справи. Вони враховують побажання замовників і розробляють оптимальні маршрути. У нашому автопарку представлені транспортні засоби для всіх випадків життя. Це легкові автомобілі, мінівени, автобуси.

Оренда автобусу на день

Це популярна послуга, яку можна замовити на нашому сайті. Для зручності клієнтів передбачена спеціальна форма. Щоб її заповнити, потрібно кілька хвилин. Наші менеджери швидко реагують на заявки і зв’язуються з клієнтами. При необхідності вони надають консультації і підбирають найбільш прийнятний транспортний засіб.

Мікроавтобус в оренду на добу – послуга, корисна в різних життєвих ситуаціях:

  • весільні святкування;
  • екскурсія в інше місто (Львів, Тернопіль, Одеса, Яремче);
  • сімейний відпочинок за межами Івано-Франківська;
  • корпоративний відпочинок з будь-якого приводу: річниця важливої події, День народження компанії;
  • зустріч гостей на залізничному вокзалі, в аеропорту, трансфери.

Оренда мікроавтобуса на добу у нас!

Звернувшись до нас, Ви зробите правильний вибір. Ми надаємо якісні послуги, виходячи з запитів клієнтів. У нас можна орендувати мікроавтобус на годину або взяти напрокат легковий автомобіль. В автопарку є комфортабельні мінівени, розраховані на 5-6 або на 8 місць. Це прекрасний варіант для подорожі з компанією друзів. Якщо планується сімейна екскурсія, можна вибрати сучасний легковий автомобіль. Відповідних машин досить: Renault Kangoo, Hyundai Accent, Opel Omega, Audi A6.

Якщо ж Вам потрібен автобус на годину, можливий і такий варіант. Це чудове рішення, коли в подорож вирушає багато людей: школярі, колеги по роботі, туристи. Ви можете вибрати транспортний засіб, розрахований на 11-15, 26-31 або 50-75 місць.

Орендувати автобус на годину в «InterCity» за доступною ціною

Зателефонуйте нам і уточніть, що цікавлять моменти! У нас можна замовити мікроавтобус на годину або на добу. Вартість наших послуг низька, а рівень сервісу відповідає очікуванням клієнтів. Наші вигідні пропозиції актуальні, коли організовуються урочисті заходи, проводяться бізнес-зустрічі і конференції!

Для замовлення телефонуйте або заповніть форму:

Дякуємо! Ми обов'язково Вам передзвонимо!

Сталася помилка. Спробуйте ще раз!