На жаль, ми не в офісі. Давайте ми передзвонимо вам в робочий час.

Хочете, ми передзвонимо Вам за секунд?

0 сек

Ми обов'язково Вам передзвонимо!

Трансфери

Трансфер

Ви хочете замовити автобус для трансферу в аеропорт або на залізничний вокзал? Зверніться в компанію «InterCity» в Івано-Франківську! Ми допоможемо вирішити будь-яке питання. У нашому розпорядженні є величезний автопарк. Це мінівени, легкові автомобілі, буси. Розкажіть про те, скільки чоловік потрібно перевезти і ми підберемо оптимальний варіант, виходячи з Ваших запитів. Для цього у нас є всі можливості!

Трансфер це

Трансфер – це затребувана послуга, якою часто користуються наші клієнти. Під нею мається на увазі перевезення одного пасажира або групи людей із залізничного вокзалу, з аеропорту в готель чи в інше місце. Також доставляється весь багаж. Для цього використовуються сучасні легкові автомобілі, мінівени або автобуси. Конкретний вибір залежить від кількості людей, яких потрібно доставити за вказаною адресою.

Трансфер з аеропорту

Якщо Вас цікавить трансфер з аеропорту на вокзал, зателефонуйте нам! Ми відповідально ставимося до підбору персоналу. Тому в нашій компанії працюють досвідчені водії, які не порушують правила дорожнього руху і забезпечують безпеку пасажирів.

Якщо поїзд запізнюється або літак затримується, нічого страшного. Наш водій обов’язково чекає гостей, туристів і доставляє їх в готель. Пасажири насолоджуються поїздкою в комфортабельному автомобілі, автобусі, мінівені. Після поїздки у них залишаються позитивні емоції і формується хороша думка про компанії «InterCity»!

Оренда мікроавтобуса в аеропорт – послуга, яку краще замовити у нас. Чому, запитаєте Ви? Тому що у нас є конкурентні переваги:

  • оперативність – ми ніколи не підводимо клієнтів і вчасно прибуваємо до місця призначення;
  • професіоналізм – послуги надаються на високому рівні. Водії несуть повну відповідальність за пасажирів;
  • безпека – транспортні засоби перебувають у відмінному стані. Для цього регулярно проводяться технічні огляди машин.

Або ви можете замовити трансфер як таксі, тобто індивідуальне перевезення!

Замовити трансфер за доступною ціною!

Саме так. Ми надаємо якісні послуги за низькою вартістю. Замовити трансфер Ви можете в будь-який час. Ми організовуємо перевезення однієї людини і груп людей. У першому випадку використовуються престижні автомобілі, оснащені всім необхідним. Для вирішення другого завдання підходять мікроавтобуси, розраховані на 11-31 місце або ж автобуси до 75 місць. Ми легко підбираємо відповідні варіанти і забезпечуємо швидкі трансфери!

Для замовлення телефонуйте або заповніть форму:

Дякуємо! Ми обов'язково Вам передзвонимо!

Сталася помилка. Спробуйте ще раз!