ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Обов'язково


ОСТАННІ ВІДГУКИ ЕКОНОМ ТАКСІ ІНТЕРСІТІ

Sergey Lavrynenko
відгук про таксі InterCity

Відгук про трансфер в Ясіню   Дякую за оперативність, чіткість і комфорт Виникла потреба у трансфері з Івано-Франківськ в Ясіню і далі на Драгобрат. Зателефонувавши за вказаним номером пізно ввечері… читати більше “Sergey Lavrynenko”

Sergey Lavrynenko
Pavel Greg
відгук про таксі InterCity

Відгук про Трансфер в Буковель Вдячний за поїздку. Скористалися двічи. Трансфер до Буковелю і через тиждень назад. Все супер. Водій профі   Відгук зі сторінки google.com

Ольга Микитчак

Відгук про послуги економ таксі InterCity Хочу подякувати водію Renaultі Kangoo (сірий), на жаль імені не знаю, за комфортну подорож. Доїхали швидко, комфортно і безпечно. Водій справді висококласний. Салон автомобіля… читати більше “Ольга Микитчак”

Максим

Відгук про послугу  трансфер Львів-Буковель Замовили автомобіль з аеропорту м. Львів до Буковеля. Рейс затримався на 3 години. Водій нас дочекався. Оплата за очікування символічна, 100 грн. Автомобіль чистий і… читати більше “Максим”

Відгук с taxi.poputka.ua
Тетяна

Відгук про послугу Трансфер на Буковель Замовили трансфер на Буковель. Водій зустрів у вагона, допоміг донести речі до машини (валіз було більш ніж достатньо, так як відпочивати поїхали з дитиною… читати більше “Тетяна”

Відгук з taxi.poputka.ua
Віолета

Відгук про послуги міжміського таксі в Івано-Франківську Їздили з Івано-Франківська в Яремче. Що дуже приємно, їздили з маленькою дитиною (5 місяців), водій зустрів біля вагона, допоміг донести речі до машини.… читати більше “Віолета”

Відгук з taxi.poputka.ua