ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Strong Testimonials form submission spinner.

Обов'язково


ОСТАННІ ВІДГУКИ ЕКОНОМ ТАКСІ ІНТЕРСІТІ

Ольга

Відгук про трансфер Івано-Франківськ-Микуличин. Замовляли трансфер Івано-Франківськ-Микуличин. Велике дякую Володимиру, водію Volkswagen B5. Машина була вчасно, водій був обережний на дорозі, салон чистий. Кондиціонер працював та був налаштований на комфортну… читати більше “Ольга”

Sergey Lavrynenko

відгук про таксі InterCity

Відгук про трансфер в Ясіню   Дякую за оперативність, чіткість і комфорт Виникла потреба у трансфері з Івано-Франківськ в Ясіню і далі на Драгобрат. Зателефонувавши за вказаним номером пізно ввечері… читати більше “Sergey Lavrynenko”

Sergey Lavrynenko

Pavel Greg

відгук про таксі InterCity

Відгук про Трансфер в Буковель Вдячний за поїздку. Скористалися двічи. Трансфер до Буковелю і через тиждень назад. Все супер. Водій профі   Відгук зі сторінки… читати більше “Pavel Greg”

Ольга Микитчак

Відгук про послуги економ таксі InterCity Хочу подякувати водію Renaultі Kangoo (сірий), на жаль імені не знаю, за комфортну подорож. Доїхали швидко, комфортно і безпечно. Водій справді висококласний. Салон автомобіля… читати більше “Ольга Микитчак”

Максим

Відгук про послугу  трансфер Львів-Буковель Замовили автомобіль з аеропорту м. Львів до Буковеля. Рейс затримався на 3 години. Водій нас дочекався. Оплата за очікування символічна, 100 грн. Автомобіль чистий і… читати більше “Максим”

Відгук с taxi.poputka.ua

Тетяна

Відгук про послугу Трансфер на Буковель Замовили трансфер на Буковель. Водій зустрів у вагона, допоміг донести речі до машини (валіз було більш ніж достатньо, так як відпочивати поїхали з дитиною… читати більше “Тетяна”

Відгук з taxi.poputka.ua

Віолета

Відгук про послуги міжміського таксі в Івано-Франківську Їздили з Івано-Франківська в Яремче. Що дуже приємно, їздили з маленькою дитиною (5 місяців), водій зустрів біля вагона, допоміг донести речі до машини.… читати більше “Віолета”

Відгук з taxi.poputka.ua